Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.085kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28.5 cm |
| Shipping box quantity | 60 |
| Shipping Box Weight | 8.8 kg |
| Shipping Box Width | 45.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009834 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.147 kg |
| Unit Net Weight | 0.085 kg |
| Colour | Black |
| Battery | AA x1 |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 2400 dpi |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Wireless range | 8 m |
| Category Code | MOU |


