Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.00053kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.12 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003848 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.12 kg |
| Unit Net Weight | 0.00053 kg |
| Colour | Blue |
| Dimensions | 25x57x108mm |
| Battery | Rechargeable |
| USB 2.0 | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 4 |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| USB-C | Yes |
| Category Code | MOU |


