Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.122kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 61.1 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28.5 cm |
| Shipping box quantity | 64 |
| Shipping Box Weight | 13.95 kg |
| Shipping Box Width | 43.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001189 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.217969 kg |
| Unit Net Weight | 0.122 kg |
| Colour | Blue |
| Battery | Rechargeable |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 2400 dpi |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Category Code | MOU |


