Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 47.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 42.2 cm |
| Shipping box quantity | 60 |
| Shipping Box Weight | 9.25 kg |
| Shipping Box Width | 31.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001066 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.154 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 41x74x113mm |
| Battery | AA x1 |
| USB 2.0 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1800 dpi |
| Wireless range | 10 m |
| Category Code | MOU |


