Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.063kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 17 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.151 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001428 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.151 kg |
| Unit Net Weight | 0.063 kg |
| Dimensions | 110x66x30mm |
| Battery | Rechargeable |
| USB 2.0 | Yes |
| Included Accessories | Charging cable, USB micro-receiver, User guide, Gaming sticker |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1400 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 8 m |
| Category Code | MOU |


