Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 52 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45 cm |
| Shipping box quantity | 60 |
| Shipping Box Weight | 12.6 kg |
| Shipping Box Width | 45 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001755 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.21 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Colour | Black |
| Battery | AA x1 |
| USB 2.0 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 2400 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Category Code | MOU |


