Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.108kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 50 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 29.5 cm |
| Shipping box quantity | 60 |
| Shipping Box Weight | 10.1 kg |
| Shipping Box Width | 46.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001143 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.168 kg |
| Unit Net Weight | 0.108 kg |
| Dimensions | 120 x 84 x 44 mm |
| Cord length | 1.5 m |
| Number of buttons | 6 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 5000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


