Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.096 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00114 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.096 kg |
| Category Code | MOU |


