Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.092kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.11 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003496 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.11 kg |
| Unit Net Weight | 0.092 kg |
| Colour | Blue |
| Dimensions | 32x64x113mm |
| Battery | AA x1 |
| USB 2.0 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 3 |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 15 m |
| Category Code | MOU |


