Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL | Вес: | 0.08kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.216 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000765 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.216 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Colour | Silver |
| Dimensions | 6.188 cm x 10.176 cm x 3.544 cm |
| Cord length | 1 m |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Bluetooth | Yes |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 7 |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 4000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Category Code | MOU |


