Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.0955kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20.1 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.15 kg |
| Shipping Box Width | 12.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002058 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.15 kg |
| Unit Net Weight | 0.0955 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 102 x 58.5 x 38.4mm |
| Battery | AA x1 |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 7 |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Windows XP | Yes |
| Category Code | MOU |


