Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.128 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00036 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.128 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Colour | Pink |
| Dimensions | 107 mm x 59 mm x 26.5 mm |
| Battery | AA x1 |
| Included Accessories | Nano Receiver, 1 AA battery (pre-installed), User documentation |
| Bluetooth | Yes |
| Number of buttons | 3 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Category Code | MOU |


