Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.089kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.141 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00208 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.141 kg |
| Unit Net Weight | 0.089 kg |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 115.4x66.1x40.3 |
| Battery | AA x1 |
| Included Accessories | AA Battery (pre-installed), User documentation |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 3 |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Category Code | MOU |


