Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.075kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.124 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00125 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.124 kg |
| Unit Net Weight | 0.075 kg |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 99 mm x 60 mm x 39 mm |
| Battery | AA x1 |
| Included Accessories | Nano receiver; 1 AA battery (pre-installed); User documentation |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 3 |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Category Code | MOU |


