Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.08kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.37 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00147 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.37 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Dimensions | 125 x 63.5 x 40mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 16000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


