Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.2 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001485 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Category Code | MOU |


