Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL | Вес: | 0.117kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.41 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002499 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.41 kg |
| Unit Net Weight | 0.117 kg |
| Dimensions | 77.6x49.2x133.3mm |
| Cord length | 2 m |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| USB | Yes |
| Number of buttons | 7 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 16000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


