Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PATRIOT | Вес: | 0.132kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.22 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006615 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.22 kg |
| Unit Net Weight | 0.132 kg |
| Dimensions | 12.9 x 7.1 x 4.2cm |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 7 |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 4000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


