Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PATRIOT | Вес: | 0.083kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.28 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001238 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.28 kg |
| Unit Net Weight | 0.083 kg |
| Colour | Black |
| Cord length | 1.8 m |
| USB 3.0 | Yes |
| Number of buttons | 7 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 12000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


