Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PATRIOT | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 6.25 kg |
| Shipping Box Width | 35 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00154 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.313 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Colour | Black |
| Cord length | 1.8 m |
| USB | Yes |
| Number of buttons | 9 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 10000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


