Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.089kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.224 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001508 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.224 kg |
| Unit Net Weight | 0.089 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 120 x 75 x 63mm |
| Cord length | 1.5 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


