Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.111kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 17 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.239 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001785 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.239 kg |
| Unit Net Weight | 0.111 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 122 x 88 x 34 mm |
| Included Accessories | User guide,Gaming sticker |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Windows 10 | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 2000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


