Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HYPERX | Вес: | 0.13kg |
|---|
| Shipping box quantity | 1 |
|---|---|
| Unit Brutto Volume | 0.001584 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.25 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Dimensions | 71 x 128 x 42mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


