Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | COOLER MASTER | Вес: | 0.049kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.1 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.13 kg |
| Shipping Box Width | 4.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005064 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.13 kg |
| Unit Net Weight | 0.049 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 105.42 x 76.52 x 37.35mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 16000 dpi |
| Category Code | MOU |


