Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | COOLER MASTER | Вес: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.14 kg |
| Shipping Box Width | 4.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008623 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.14 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 116.6 x 62.6 x 38.3 mm |
| Cord length | 1.8 m |
| Number of buttons | 6 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 16000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


