Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.118 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005468 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.118 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Colour | Black |
| USB 2.0 | Yes |
| Included Accessories | User Documentation |
| Windows 7 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Windows XP | Yes |
| Retail box quantity | 1 |
| Category Code | MOU |


