Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.09kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.14 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00208 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.14 kg |
| Unit Net Weight | 0.09 kg |
| Dimensions | 62 mm x 113 mm x 38 mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 3 |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Windows XP | Yes |
| Category Code | MOU |


