Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.078kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 41 cm |
| Shipping box quantity | 60 |
| Shipping Box Weight | 9.35 kg |
| Shipping Box Width | 31.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001069 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.156 kg |
| Unit Net Weight | 0.078 kg |
| Dimensions | 44 x 78 x 122mm |
| Battery | AA x2 |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Category Code | MOU |


