Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.077kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.139 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008337 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.139 kg |
| Unit Net Weight | 0.077 kg |
| Colour | Black |
| USB 2.0 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Windows XP | Yes |
| Category Code | MOU |


