Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.074kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 46 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 4 kg |
| Shipping Box Width | 40 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001472 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Unit Net Weight | 0.074 kg |
| Dimensions | 126 x 63 x 40 mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 10000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


