Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.21 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001134 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.21 kg |
| Category Code | MOU |


