Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 62 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 37 cm |
| Shipping box quantity | 24 |
| Shipping Box Weight | 9.45 kg |
| Shipping Box Width | 32 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003059 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.394 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Dimensions | 120 x 77 x 33 mm |
| Cord length | 1.5 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Included Accessories | User guide |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 10 |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 4000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


