Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.145kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 56 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 5.8 kg |
| Shipping Box Width | 25 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00259 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.29 kg |
| Unit Net Weight | 0.145 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 130x76x41mm |
| Cord length | 1.75 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 5 |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 4800 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


