Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MSI | Вес: | 0.087kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.271 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001729 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.271 kg |
| Unit Net Weight | 0.087 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 120x67x42 mm |
| USB 2.0 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Windows 10 | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 7200 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


