Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.16kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.284 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002112 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.284 kg |
| Unit Net Weight | 0.16 kg |
| Dimensions | 128 x 80 x 45 mm |
| Cord length | 1.5 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Included Accessories | User manual; Software CD |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 7 |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 4000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Windows XP | Yes |
| Category Code | MOU |


