Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.168kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.258 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00102 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.258 kg |
| Unit Net Weight | 0.168 kg |
| Dimensions | 132x75x40mm |
| Included Accessories | Tuning weights and weight case; User documentation |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 11 |
| Windows Vista | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


