Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.087kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.2 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00105 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Unit Net Weight | 0.087 kg |
| Colour | Black |
| Number of buttons | 5 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


