Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.144kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.216 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001154 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.216 kg |
| Unit Net Weight | 0.144 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 136 x 72 x 41mm |
| Cord length | 2 m |
| USB | Yes |
| Number of buttons | 8 |
| Mouse Type | Optical |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


