Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.093kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.14 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00234 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.14 kg |
| Unit Net Weight | 0.093 kg |
| Battery | AA x1 |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Windows XP | Yes |
| Category Code | MOU |


