Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.066kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001684 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.066 kg |
| Colour | Black / Grey |
| Dimensions | 105 x 65 x 38mm |
| Cord length | 1.35 m |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 3 |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Windows XP | Yes |
| Category Code | MOU |


