Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH |
|---|
| Shipping Box Depth | 45 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30 cm |
| Shipping box quantity | 60 |
| Shipping Box Weight | 7.5 kg |
| Shipping Box Width | 31 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006975 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.125 kg |
| Category Code | MOU |


