Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.14 kg |
| Shipping Box Width | 6.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001499 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.14 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Dimensions | 118 x 66 x 38 mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Mouse Type | Laser |
| Resolution | 2400 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


