Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.979 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| USB 2.0 | Yes |
| WiFi | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| Category Code | MOU |


