Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.099kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.239 kg |
| Shipping Box Width | 11.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009761 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.239 kg |
| Unit Net Weight | 0.099 kg |
| Colour | Graphite |
| Dimensions | 100.5 x 65 x 34.4 mm |
| Battery | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| Included Accessories | USB Receiver, Cable for recharging (USB-C to USB-A), User documentation |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Laser |
| Resolution | 4000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Category Code | MOU |


