Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.109kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.25 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001134 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.25 kg |
| Unit Net Weight | 0.109 kg |
| Colour | Graphite |
| Dimensions | 61.6 mm x 100.3 mm x 34.4 mm |
| Battery | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| Bluetooth | Yes |
| USB | Yes |
| Number of buttons | 7 |
| Radio Frequence | Yes |
| Mouse Type | Laser |
| Resolution | 4000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


