Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.0635kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.094 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001729 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.094 kg |
| Unit Net Weight | 0.0635 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 115 x 65 x 30 mm |
| Battery | AA x1 |
| Number of buttons | 4 |
| Radio Frequence | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| USB-C | Yes |
| Category Code | MOU |


