Wireless Range Extenders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.14kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.21 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00136 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.21 kg |
| Unit Net Weight | 0.14 kg |
| Dimensions | 110.0×65.8×38.8mm |
| Wireless Frequency Range | 2.4GHz and 5GHz |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Data transmission speed | 750 Mbps |
| Antenna Type | Omni-Directional |
| IEEE 802.11a | Yes |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| IEEE 802.11ac | Yes |
| Category Code | WRE |


