Wireless Range Extenders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.23kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.262 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00144 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.262 kg |
| Unit Net Weight | 0.23 kg |
| Included Accessories | RJ-45 Ethernet Cable, Resource CD, Quick Installation Guide |
| Wireless Frequency Range | 2.4~2.4835GHz |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Data transmission speed | 300 Mbps |
| 10/100M | 1 |
| 64, 128, 152-bit WEP | Yes |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| Category Code | WRE |


