Wireless Range Extenders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TP-LINK | Вес: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.212 kg |
| Shipping Box Width | 15.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001465 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.212 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Dimensions | 110 x 65.8 x 75.2mm |
| Included Accessories | Resource CD, Quick Installation Guid. |
| Wireless Frequency Range | 2.4-2.4835GHz |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Network Device Type | Range Extender |
| Data transmission speed | 300 Mbps |
| Antenna Type | Built-in |
| Category Code | WRE |


