Wireless Range Extenders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MERCUSYS | Вес: | 0.15kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.23 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00119 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.23 kg |
| Unit Net Weight | 0.15 kg |
| Dimensions | 101 x 75 x 39mm |
| Wireless Frequency Range | 2.4GHz |
| Wireless Transmit Power | 20 dBm |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Network Device Type | Range Extender |
| Data transmission speed | 300 Mbps |
| Number of antennas | 2 |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Yes |
| Category Code | WRE |


